V roce 2012, jsme začali vyvíjet systém a technologii pro včelaře s myšlenkou usnadnění práce, ušetřením finančních prostředků a zkvalitněním služeb. Zúročením zkušeností během tohoto období a postupným vývojem jsme se dopracovali k tomu, že momentálně máme v nabídce bezkonkurenční produkt na trhu ,,Inteligentní včelín''.

Nabízíme univerzální plastové a dřevěně-nerezové úlove váhy a celé sestavy plastových úlů s integrovanou úlovou váhou a další elektronikou v plastových nástavcích.
PLASTOVÁ úlová váha, se zabezpečovacím systémem, která je vyráběna v 3 variantách

  1. Lokální váha s displejem .......... 2525 CZK
  2. Dálková váha GSM s displejem .......... 4845 CZK
  3. Dálková váha s přídavnou váhou s displejem .......... 6630 CZK

Dřevěně-NEREZOVÁ úlová váha se zabezpečovacím systémem v 3 variantách

  1. Lokální váha s displejem..........2525 CZK
  2. Dálková váha GSM s displejem..........4973 CZK
  3. Dálková váha s přídavnou váhou s displejem..........7013 CZK

INTELIGENTNÝ VČELÍN  v 3 variantách

  1. Uloví sestava  MAX s dálkovou uloví váhou GSM.......... 9180 CZK
  2. Uloví sestava KOMPLET+ s dálkovou uloví váhou GSM .......... 9741 CZK
  3. Uloví sestava DADANT+ s dálkovou uloví váhou GSM .......... 10 838 CZK

 Plastové úly s integrovanou elektronikou, vyrábíme jako jediný na trhu. Univerzální úlové váhy jsou momentálně cenově - funkčně to nejlepší co trh nabízí, což ocení ne jeden vášnivý včelař který se této zálibě a problematice včelaření a včel věnuje prostřednictvím našich produktů. 

Proto bychom se Vás chtěli zeptat a oslovit vás s možností zprostředkování prodeje našich Vah.

Návrh Spolupráce

Celá agenda tzn. marketing, obchod, administrativa prodeje, objednávky, fakturace, záruční a pozáruční servis by spadala na stranu výrobce, čili nás. Vaším úkolem by bylo reagovat na požadavky zákazníka - včelaře, informovat o vlastnostech produktu, zaregistrovat případnou objednávku, nebo komunikaci se zákazníkem a tyto informace posunout nám. Z následného prodeje vaší objednávkou, nebo objednávkou přes náš eshop vámi doporučeného zákazníka, by Vám náležela provize 5% z prodaných produktů, která Vám bude následně vyplacena . Pokud byste měli zájem o vzorek do vaší prodejny, umíme vám poskytnout produkt se slevou 50% z celkové ceny váhy. Kontaktní údaje na váš obchod, bychom zveřejnili na našem internetovém portálu do oddělení zprostředkování prodeje pro Českou republiku.

Věříme, že Vás naše nabídka osloví, a už teď se těšíme na vzájemnou spolupráci s Vámi.

V případě dotazů nebo bližší info nás neváhejte kontaktovat.